Instagramda Kolay Yoldan 10,000 Takipçiye Ulaşma Yöntemleri

Instagramda Kolay Yoldan 10,000 Takipçiye Ulaşma Yöntemleri

Instagramda Kolay Yoldan 10,000 Takipçiye Ulaşma Yöntemleri

                Dünyanın en büyük sosyal medya araçlarından biri olan Instagram gün geçtikçe daha fazla büyüyor. İlk olarak kullanıcıların sadece fotoğraf paylaşabildikleri bu platforma uzun video eklenmesine de imkan tanındı ve şu aralar insanların tüm boş vakitlerin geçirildiği pratik bir platform haline geldi. Üstelik instagrama bilgisayarlar üzerinden de girilebilse bile mesaj atma ve başka birçok fonksiyonun sadece uygulama üzerinden kullanılabilmesi, Instagramın daha çok akıllı telefon kullanıcılarına hitap etmesini sağlıyor. Orta okul öğrencisinde dahi akıllı telefon olunca da instagram inanılmaz büyüklükte bir pazar olarak karşımıza çıkıyor.

                Bu büyük pazarda hemen hemen herkes yerini almak için adeta birbiriyle yarışıyor. Instagramda bir ürünün pazarlanması ya da bir markanın değerini bulması için en önemli husus insanların sayfaya girdiğinde gördüğü takipçi sayısıdır. Bu sayı ne kadar fazla olursa, insanların markaya bakış açısı da o kadar değişecek ve takip etmek isteyecektir. Fakat bu sayı özellikle 10,000’lik sınırın altındaysa genellikle bu profilde yer alan ürün tanıtımlarına ya da paylaşılan hikayelere bakılmadan sayfa kapatılacaktır. Bu sebeple instagramdan pazarlama yapmak isteyenlerin ilk hedefi 10,000 takipçiye hızlıca ulaşmaktır.

                Sıfır açılmış bir instagram profilini insanların takip etmesi için haklı nedenleri olması gerekmektedir. Bu sebeple ilk yapılması gereken şey pazarlamasını yapacağınız ürünle ilgili bir görsel profil resmi olarak atamaktır. Sonrasında sayfanıza en az 12 adet fotoğraf paylaşımı yapmanız gerekiyorki sayfanıza giren kişiler sayfa dolusu resmi görerek profilin eski bir profil olduğunu düşünsünler. İçerisinde yeteri miktarda paylaşım olmayan hesaplar herkes tarafından yeni hesap olarak algılanır ve kolay kolay takip edilmezler.

                Takipçi kasmak için çeşitli paylaşımlarınızı hashtagli bir şekilde paylaşabilir ve ekstra ziyaretçi kazanarak potansiyel takipçilerinize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında instagram hesap içeriğinize benzer içerikteki popüler hesapların paylaşımlarına yorumlar yapıp bir miktar dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Bunun için mutlaka hesabınızda yakın zamanda bi hikaye de paylaşılmış olması gerekmektedirki insanlar kırmızı daire içindeki profil resmini görünce daha meraklı bir şekilde instagram sayfanıza gelsin.

                Bir başka takipçi kasma yöntemi de insanların hesaplarını takip etmek ve onların sizi geri takip etmesini beklemektir. Eğer bu uzun süreçlerden geçmek istemiyorsanız makul fiyatlarla takipçi satın alabileceğiniz sitelerden bu hizmeti alabilir ve daha hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz.

2019-10-30 02:42:20

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Videolarını İndirme Yöntemleri

Instagram Videolarını İndirme Yöntemleri

Instagram Videolarını İndirme Yöntemleri Instagram ilk çıktığı zamanlarda yalnızca bir fotoğraf paylaşma platformu olarak ön plana çıkmıştı. Facebook gibi bir sosyal medya devi varken

instagram story hilesi

instagram story hilesi

instagram Story Hilesi instagram, bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. İnsanların kayıt olabildiği, arkadaş ekleyebildiği, fotoğraf ve video paylaşım ağıdır. instagram 2010 yılında, Kevin

instagram keşfette çıkma

instagram keşfette çıkma

Instagram'da Keşfet Bölümü Instagram keşfet, dikkatinizi çeken ve gündemde olan paylaşımların gösterildiği bir bölümdür.Yani aslında, anlık olarak beğenisi, paylaşımı çok