instagram yorum hilesi

instagram yorum hilesi

Instagram'da Yorum Hilesi

Sosyal medya platformları son dönemlerde özellikle de Instagram, birçok amaç için kullanılmakta olan bir platform haline geldi. Popülarite kazanmak ise bazı kullanıcıların en büyük hayali. Bu hayal için en çarpıcı filtreleri tercih etmek, hashtag kullanımını etkin kullanmak  ve amacına uygun ilgili paylaşımlar yapmak gerekiyor. Fakat bazen ne kadar çaba gösterirseniz gösterin sosyal medyanın önde gelenleri arasında yer alamazsınız. Instagram, bazı hileler sayesinde takipçi sayınızı, beğeni sayınızı ve yorum miktarınızı yani aldığınız etkileşimi yükselterek ‘Keşfet’ kısmına düşmenize yardımcı oluyor. Çoğu kullanıcı aldığı yorum sayısını yeterli bulmaz ve yorum hileleri satan bazı sitelere başvurur. Bu süreç nasıl gerçekleşiyor? Bu yazımızda bundan bahsedeceğiz.

Yorum Hilesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle yorum hilesi yapabilmek için hesabınızın herkese açık bir durumda olması ve hesabı aktif olarak kullanmanız gerekiyor. Daha fazla yorum alabilmek için ücretli veya ücretsiz olarak sunulan yorum hileleri mevcut. Bilmeniz gereken çok önemli bir husus var ki; yorum hilesini ücretsiz olarak sunan çoğu site güvenliğiniz açısından birçok tehdit barındırıyor. Bu tehditlerden en büyüğü verilerinizin çalınması ve hesabınızın kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesidir. Çünkü hiç kimse bir çıkar sağlamadan size yardımcı olmak istemez. Bunun farkında olmanız gerekiyor.

Yorum hilesi satın alacağınız siteyi iyi araştırmanız gerekiyor. Güvenebileceğiniz ve kurumsal bir kimliğe sahip bir siteden bu hizmeti almanız sizin için daha sağlıklı bir yöntem olacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken bir önemli nokta daha var ki bu; ödemeyi gerçekleştirme şeklinizdir. Herhangi bir instagram yorum hilesi satan siteden bu hizmeti satın alacaksınız ödemeyi kredi kartınızla yapmamanız gerekir. En azından banka kartınızla yapmalısınız. Ancak banka kartınızın da içinde çok miktarda para olmadığına dikkat ediniz.

Çoğu insan sosyal medyada popülarite kazanayım derken birçok şeyini kaybediyor; kredi kartı bilgilerini, sosyal medya hesabını gibi. Sizlerin de bu duruma düşmenizi istemeyiz. Bu bakımdan alacağınız hizmetin kapsamını, şartlarını ve verdiğiniz izinleri iyi analiz etmeli ve anlamalısınız. Sosyal medyada popülerlik kazanayım, duyulan ilgiyi artırayım derken lütfen elinizdekileri kaybetmeyin. Sosyal medyanın hayatınıza çok bir etkisinin olmayacağının da farkına olun. Zira sosyal medyanız olmadan siz olabilirsiniz fakat; siz olmadan sosyal medyanız olamaz. Bu bilinçle hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

2019-08-22 20:33:04

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram video görüntüleme

instagram video görüntüleme

Instagram kullanıcılarının birçoğu Instagram'ı sadece fotoğraf paylaşımı için kullanmaktadır. Yani aslında videolar fotoğraflara göre daha az oranda paylaşılmaktadır. Ancak son zamanlarda

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi    Sosyal medya platformlarının son yıllarda en çok rağbet gören isimlerinden Instagram, dijital hayatımızda yer alan rakamlara farklı bir anlam katmayı başardı.

instagram beğeni satın al

instagram beğeni satın al

Çok fazla kullanılmaya başlanmış olan İnstagram, birçok insanın birbirlerini takip etmesi, anılarını paylaşması nedeni ile hayatımızın önemli bir parçası halini almıştır. İnsanlar