Instagram Takipçi Kasma Nasıl Yapılır ?

Instagram Takipçi Kasma Nasıl Yapılır ?

Instagram Takipçi Kasma Nasıl Yapılır

                Facebook ve Twitter gibi dev sosyal medya araçlarından sonra en popüler uygulama olarak bilinen instagramın yaklaşık 300 milyon kullanıcısı olduğu belirtiliyor. Her ne kadar sayı bu denli büyük olsa da, bu kullanıcıların bir kısmının takipçi kasma adına açılmış sahte hesaplar olduğu da bir gerçektir.

                Instagramda en önemli şeylerden biri hesap sahiplerinin takipçi sayılarıdır. Belirli bir takipçi sayısına ulaşıldığında hem instagram üzerinden reklam işbirlikleri yaparak para kazanmak mümkündür, hem bir prestij sahibi olmak mümkündür, hem de belirli bir seviyeden sonra tanınırlık ve güvenirliğin sembolü olan instagram mavi tik işareti almak mümkündür.

                Instagram takipçi kasma nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça basittir. İnternette bu işi para karşılığı yapan onlarca farklı platform olsa da, bunu kendi kendinize de rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken spama düşmeden, hesabınızı tehlikeye atmadan bu işlemi yapmaktır. Öncelikle instagram hesabınızla dünyada çok popüler olan bir etiket kullanarak bir paylaşım yapın. Daha sonra bu etiketin altında paylaşılmış olan birkaç fotoğrafa yorum yapın ve yorum yapan başkalarını da takibe alarak sizi geri takip etmelerini bekleyin. Bunun yanında arama bölümüne gelerek Yerler sekmesinde bazı popüler mekanları seçin ve oralarda yakın zamanda paylaşım yapanları takip edin. O an için online olduğuna emin olmamızı sağlayan bu yöntem sayesinde takip edeceğiniz kişilerin birçoğunun sizi takip etmeye başlayacağından emin olun.

                Tüm bunların yanında takipçi hilesi olarak da adlandırılan yöntemi de deneyerek takipçi kasabilirsiniz. Bunun için biraz zahmetli aşamalar atlatmak gerekiyor. Çok sayıda farklı e-mail hesabı oluşturarak tüm bu hesaplara farklı instagram hesapları açmalısınız. Bunları ileride lazım olacağını düşünerek bir excel listesi de tutabilirsiniz. Sonrasında ise hesabp açtıkça kendi hesabınızı takibe alarak bir sonraki hesaba geçebilir ve takipçi sayınızın kısa sürede artmasını sağlayabilirsiniz.

                İnternetten sizin gibi takipçi kasmak isteyenlere ilişkin facebook grupları ya da forum siteleri aracılığıyla karşılıklı takipleşeceğiniz kişilere de ulaşarak kısa sürede 10,000 barajına ulaşmak ve hatta ilgili belgelerle başvurarak mavi tik almak dahi mümkündür.

2019-09-28 02:41:52

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları                 Geçtiğimiz günlerde instagram tarafından yapılan bir güncelleme

instagram keşfette çıkma

instagram keşfette çıkma

Instagram'da Keşfet Bölümü Instagram keşfet, dikkatinizi çeken ve gündemde olan paylaşımların gösterildiği bir bölümdür.Yani aslında, anlık olarak beğenisi, paylaşımı çok

instagram beğeni satın al

instagram beğeni satın al

Çok fazla kullanılmaya başlanmış olan İnstagram, birçok insanın birbirlerini takip etmesi, anılarını paylaşması nedeni ile hayatımızın önemli bir parçası halini almıştır. İnsanlar