Instagram Takipçi Hilesi 2019 Ücretsiz

Instagram Takipçi Hilesi 2019 Ücretsiz

Instagram Takipçi Hilesi 2019 Ücretsiz

                Aktif kullanıcıs sayısı 1 milyarın üzerinde olan ve her gün yeni yeni özelliklerle karşımıza çıkan instagram şüphesiz sosyal medya platformlarının en etkin ve en büyüğüdür. Özellikle teknoloji çağının bu denli ilerlediği ve 7’den 70’e herkesin elinde internet bağlantılı bir akıllı telefon olduğu şu günlerde instagram uygulaması her an başvurmak istediğimiz bir kaynak, vakit geçirmek istediğimiz bir uğraşı ve arkadaşlıklar edinmek istediğimiz bir platform olarak bizlerin yanındadır. Bazen öyleki cep telefonunu cebimize koyduktan sonra instagramda yeni neler olmuş diye merak ederek 5 dakika sonra yeniden telefonu çıkarıp instagrama girdiğimiz oluyor. Instagramın bu bahsettiğimiz gücü sayesinde artık birçok kişi internetten kitlelere ulaşmayı tercih ederek sanal ortamlarda bir çevre oluşturmak için çaba gösteriyor.

                Instagram platformunda en önemli şeylerden biri takipçi sayısının yüksel oluşudur. Örnek olarak bir komik video paylaşım hesabına giriş yaptığınızda içeriklerin kalitesi çok yüksek olsa dahi 1-2 bin civarında bir takipçiyi henüz aşamamışsanız yeni organik takipçi kazanmanız bir hayli zordur. Bu sebeple en azından ilk 10,000 barajını intagram takipçi hilesi ile aşmak önünüzü açacaktır. Belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra daha hızlı bir şekilde takipçi sayınızı artırabileceksiniz.

                Instagram takipçi hilesi her ne kadar kulağa gayrimeşru bir şey gibi gelse de aslında bir çeşit taktik olarak adlandırılabilir. Instagramda kolay yoldan takipçi sayısını artırmak için kullanabileceğiniz birkaç yoldan ilki hesabınızın ilgi alanına uygun profilleri takip etmektir. Takip ettiğiniz kişiler sadece istatistik amaçlı olarak bu hareketi yaptığınızı anlayacak ve birçoğu sizi geri takip edecektir. Bu da instagram hesabınızın zamanla takipçi sayısınını artmasına sebep olacaktır.

                Takipçi sayınızı artırmanın bir başka yolu da popüler sayfaları takibe almak ve onlar tarafından yapılan paylaşımlara hızlı bir şekilde enteresan yorumlar yapmaktır. Bunu yaparken hesabınızda dikkat çekici bir hikaye paylaşmanız da ilgi çekmek adına önemlidir. İnsanlar yorumunuzu gördüğünde profil resminizin yanında yer alan hikaye ibaresini görüp merak ederek sizin profilinize tıklayacak ve dikkatini çektiği taktirde sizi takip etmeye başlayacaktır.

2019-10-18 02:43:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al Son yılların popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok rağbet gören uygulama olarak kabul ediliyor. Geniş kitleler

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları                 Geçtiğimiz günlerde instagram tarafından yapılan bir güncelleme

Instagram Şifremi Unuttum

Instagram Şifremi Unuttum

Instagram Şifremi Unuttum                 Dünyada artan sosyal medya kullanımı bir nevi insanları telefona bağımlı hale