Instagram Takipçi Hilesi 2019 Ücretsiz

Instagram Takipçi Hilesi 2019 Ücretsiz

Instagram Takipçi Hilesi 2019 Ücretsiz

                Aktif kullanıcıs sayısı 1 milyarın üzerinde olan ve her gün yeni yeni özelliklerle karşımıza çıkan instagram şüphesiz sosyal medya platformlarının en etkin ve en büyüğüdür. Özellikle teknoloji çağının bu denli ilerlediği ve 7’den 70’e herkesin elinde internet bağlantılı bir akıllı telefon olduğu şu günlerde instagram uygulaması her an başvurmak istediğimiz bir kaynak, vakit geçirmek istediğimiz bir uğraşı ve arkadaşlıklar edinmek istediğimiz bir platform olarak bizlerin yanındadır. Bazen öyleki cep telefonunu cebimize koyduktan sonra instagramda yeni neler olmuş diye merak ederek 5 dakika sonra yeniden telefonu çıkarıp instagrama girdiğimiz oluyor. Instagramın bu bahsettiğimiz gücü sayesinde artık birçok kişi internetten kitlelere ulaşmayı tercih ederek sanal ortamlarda bir çevre oluşturmak için çaba gösteriyor.

                Instagram platformunda en önemli şeylerden biri takipçi sayısının yüksel oluşudur. Örnek olarak bir komik video paylaşım hesabına giriş yaptığınızda içeriklerin kalitesi çok yüksek olsa dahi 1-2 bin civarında bir takipçiyi henüz aşamamışsanız yeni organik takipçi kazanmanız bir hayli zordur. Bu sebeple en azından ilk 10,000 barajını intagram takipçi hilesi ile aşmak önünüzü açacaktır. Belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra daha hızlı bir şekilde takipçi sayınızı artırabileceksiniz.

                Instagram takipçi hilesi her ne kadar kulağa gayrimeşru bir şey gibi gelse de aslında bir çeşit taktik olarak adlandırılabilir. Instagramda kolay yoldan takipçi sayısını artırmak için kullanabileceğiniz birkaç yoldan ilki hesabınızın ilgi alanına uygun profilleri takip etmektir. Takip ettiğiniz kişiler sadece istatistik amaçlı olarak bu hareketi yaptığınızı anlayacak ve birçoğu sizi geri takip edecektir. Bu da instagram hesabınızın zamanla takipçi sayısınını artmasına sebep olacaktır.

                Takipçi sayınızı artırmanın bir başka yolu da popüler sayfaları takibe almak ve onlar tarafından yapılan paylaşımlara hızlı bir şekilde enteresan yorumlar yapmaktır. Bunu yaparken hesabınızda dikkat çekici bir hikaye paylaşmanız da ilgi çekmek adına önemlidir. İnsanlar yorumunuzu gördüğünde profil resminizin yanında yer alan hikaye ibaresini görüp merak ederek sizin profilinize tıklayacak ve dikkatini çektiği taktirde sizi takip etmeye başlayacaktır.

2019-10-18 02:43:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram beğeni sayıları gizleniyor mu

instagram beğeni sayıları gizleniyor mu

Sosyal medyanın en popüler platformu Instagram’da bir devir son buluyor. Yapılan açıklamaya göre beğeni sayılarının gizlenebileceği ifade edildi. Birçok Instagram kullanıcısı tarafından

Instagram'da Yeni Takipçiler Kazanmak

Instagram'da Yeni Takipçiler Kazanmak

Instagramda Yeni Takipçiler Kazanmak Instagram takipçi sayınız profilinize giriş yapan birçok isim için önemli bir durumdur. Takipçi sayınızı arttırarak yeni takipçilerin gelmesini sağlayabilirsiniz

Instagram Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Instagram Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Instagram Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?                 Facebook tarafından 2012 yılında satın alınan ve yükselen