Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi

                Instagram kullanıcılarının genellikle istedikleri en önemli şey takipçi sayısının fazla olmasıdır. Aylık yaklaşık 1 milyar kadar sürekli instagramda aktif olan kullanıcıya sahip olan bu platformda en fazla takipçi sayısına sahip olan kullanıcı 183 milyon takipçisi ile Juventus’un başarılı futbolcusu Cristiano Ronaldo. Bu kadar yüksek takipçi sayısına çıkmak tamamen bir hayal ürünü olsa da, günümüzde ortalama bir bireyin 10,000 civarında takipçiye ulaşması büyük bir başarı olarak görülüyor. Hatta bu tür hesap sahipleri instagram profil açıklamalarına “İşbirliği için DM” şeklinde ibareler de ekliyorlar. Peki bu kadar takipçiye ulaşmanın yöntemi nedir ?

                Instagram takipçi hilesi kullanarak kısa sürede yüksek sayıda takipçiye ulaşmak oldukça kolaydır. Son zamanlarda Reynmen gibi ünlülerin Youtube platformunda yayınladıkları videoların kısa sürede 100 milyon gibi sayıyı aşmaları hakkında da yapılan yorumların haklılığı gibi, instagram üzerinde kısa sürede hızlı takipçi sayısı kazanmak da mümkündür.

                Instagramda takipçi sayınızı hızlıca artırmak için yapmanız gerekenlerden bazıları şunlardır; Takibe takip programlarını kullanarak karşılıklı olarak diğer profillerle takipleşin. Bunun için yapmanız gereken şey aktif instagram hesaplarını takip etmek ve onların sizi geri takip etmesini beklemektir. Bu bekleme esnasında takip etmeye başladığınız hesaplara dilerseniz “gt” içerikli bir mesaj da gönderebilirsiniz. Böylece takipçi sayısını artırmak isteyen 2 profil otomatikman birbirine destek olmuş olacaktır. Takipleşmek için kişiler bulmak oldukça kolaydır. Forum sitelerinin instagrama ilişkin bölümlerinde gönüllü olarak karşılıklı takipleşmek isteyen birçok kişiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

                Instagramda takipçi artırmanın bir başka yolu ise farklı mail adresleriyle farklı farklı instagram hesapları açarak kendi hesabınızı takip ettirmektir. Bunun yapmak elbette belirli bir efor isteyecektir ancak 1,000 kadar sahte profil açtığınız ve kendinizi takip ettirdiğiniz taktirde takipçi sayınızın artışı daha da ivmelenecektir. Buna benzer hizmetlerin internet sitelerinde ücreti karşılığında da verildiğini görmekteyiz fakat bunu size tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu tür hizmet verenler belirli süre sonra takiplerini kaldırdıklarında hesabınızda düşüşler yaşayabiliyorsunuz. Eğer siz de instagram takipçi hilesi kullanmak ve takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız bu tavsiyelerimize kulak verin ve hemen işe koyulun.

2019-09-28 02:40:29

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram beğeni sayıları gizleniyor mu

instagram beğeni sayıları gizleniyor mu

Sosyal medyanın en popüler platformu Instagram’da bir devir son buluyor. Yapılan açıklamaya göre beğeni sayılarının gizlenebileceği ifade edildi. Birçok Instagram kullanıcısı tarafından

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Al    2010 yılında yayın hayatına başlayan ve bir süre sonra Facebook tarafından satın alınmasının ardından astronomik bir hızla küresel ölçekte büyüme

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları                 Geçtiğimiz günlerde instagram tarafından yapılan bir güncelleme