Instagram Takip Etmeyenleri Silme Programı

Instagram Takip Etmeyenleri Silme Programı

Instagram Takip Etmeyenleri Silme Programı

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram; insanların boş vakitlerini keyifli bir şekilde geçirebilecekleri bir platform olma özelliği taşıyor. Instagram’da isterseniz keşfet bölümüne girerek popüler konularla ilgili paylaşımları görebilir ve dünyadan haber alabilirsiniz, isterseniz kendi takip ettiğiniz hesapların en son paylaşımlarını inceleyebilir ve beğeni bırakabilirsiniz. Instagramda herkes kendi takipçi sayısının yüksek olmasını ister. Bunun en büyük sebebi insanların takipçi sayısına göre bir karizması olduğunun varsayılmasıdır. Bazı kişiler de “gt” yani geri takip yapılmak amacıyla rastgele kullanıcı hesaplarını takip etmeye başlarlar. Fakat liste kabardıktan sonra takip ettiği kişilerden kimlerin kendisine geri takip yaptığını teker teker bakarak bulmak çokta kolay değildir. Bunun yanında önce sizi takip eden, fakat belirli bir zaman sonra çaktırmadan takipten çıkanlar da sıklıkla olmaktadır. Bu yüzden instagram takip etmeyenleri silme programı geliştirilmiştir.

Sizin takip ettiğiniz, fakat sizi takip etmeyen kişileri tespit etmek dahi oldukça meşakkatli bir iştir. Bunu manuel yapmak için bir sayfada kendi takip ettiğiniz kişilerin listesini, diğer sayfada ise sizi takip edenlerin listesini açmalı ve tek tek arama yaparak takip etmeyenleri tespit etmeniz gerekiyor. Fakat günümüzde sizin bu kadar efor harcamınıza ihtiyaç bırakmayarak işinizi kolaylaştıran instagram takip etmeyenleri silme programı otomatik olarak tüm bu süreçleri gerçekleştirerek silmek istediğiniz hesapların takibinden hızlı bir şekilde çıkabilmektedir.

 Instagramda en popüler takipçi kasma yöntemlerinden biri olan geri takip sisteminin olumsuz yönlerinden bu program sayesinde rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Aksi taktirde 7500 olan hesap takip limitine takılarak bir yerde tıkanacak ve daha fazla kişi takip edemeyeceksiniz. Bu sebeple size gerçekten geri takip yapan kişilerle yolunuza devam etmeli ve program aracılığıyla sizi takip etmeyenlerin takibinden çıkarak hesabınızı rahatlatmalısınız.

Instagram takip etmeyenleri bulma programını dilerseniz Google Play Store üzerinden, dilerseniz App Store üzerinden indirebilirsiniz. Bunun yanında aynı işlemi yapan birçok ücretli ve ücretsiz web sitesi de bulunmaktadır. Hesabınızı tanımladıktan sonra aynı işlemi bu web siteleri üzerinden yapmak da mümkündür.

2019-10-01 04:07:04

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Hashtag Kullanım Sınırı Ne Kadar ?

Instagram Hashtag Kullanım Sınırı Ne Kadar ?

Instagram Hashtag Kullanım Sınırı Ne Kadar ?                 7’den 70’e her kesime hitap eden en popüler sosyal medya

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

İnsanların son dönemde sosyal medya kullanımı hiçbir dönem olmadığı kadar artış göstermeye başladı. Durum bu şekilde olunca da insanlara çeşitli miktarda değişik sosyal medya platformları

instagram video görüntüleme

instagram video görüntüleme

Instagram kullanıcılarının birçoğu Instagram'ı sadece fotoğraf paylaşımı için kullanmaktadır. Yani aslında videolar fotoğraflara göre daha az oranda paylaşılmaktadır. Ancak son zamanlarda