Instagram Takip Etmeyenleri Silme

Instagram Takip Etmeyenleri Silme

Instagram Takip Etmeyenleri Silme

İnternet dünyasının derinliğinde kaybolmak ve boş zamanlarını eğlenceli şekilde geçirmek için en büyük uğraş şüphesiz facebook veya instagram uygulamalarıdır. Günümüzde küçük çocuklardan tutun orta yaş ve üzeri kişilere kadar herkesin instagram ya da facebook hesaplarından en az 1 tanesi bulunuyor. Bu ortamlarda kimileri sadece çevresinde olup biteni takip amaçlı paylaşımları izliyor ve beğeniler gönderiyor, kimileri ise bu ortamda sosyalleşerek başrol oyuncusu gibi davranmak istiyor. Daha aktif bir görüntü çizmek isteyen ikinci gruptaki insanların normal hayattakinin aksine farklı dertleri bulunuyor.

İnsanlar bir yerde kendi farklarını çevresindekilere hissettirebilmek için çeşitli hal ve davranışlarda bulunurlar. Görüntü olarak da uzun saç, küpe ya da güneş gözlüğü kullanımı çevredekilerinin dikkatini çekmek için bazı taktiklerden biridir. Fakat bu taktikler yerine sosyal alanda tamamen farklı konulara bırakmış durumda. Örnek olarak instagramda kendinizi göstermek isterseniz yapmanız gereken şey takipçi sayınızın fazla olması ve paylaştığınız beğenilerin fazla sayıda like ve yorum almasıdır. Bu sebeple insanlar tanımadıkları kişilerle dahi karşılıklı takipleşmek isterler. İstatistiki anlamda göze güzel gelmek bu ortamda iyi bir şeydir, fakat karşılıklı takip ettiğiniz kişiler sizi takip etmeyi bıraktıkça bu durum size daha da endişe vermeye başlar. Bir yerden sonra sizin takip ettiğiniz kişilerin sayısı, sizi takip edenlerin sayısının birkaç katına çıktığında o zaman sizi takipten çıkan kişilerin olduğunu anlarsınız ve bununla baş etmek oldukça zordur.

Instagram sizi takip etmeyenleri direk sileceğiniz bir özellik taşımıyor. Manuel olarak da kimlerin sizi takip ettiğini not ede ede kendi listenizden tek tek bu işlemi yapmak çok uzun zaman ve uğraşı gerektiren bir iştir. Bu sebeple instagram takip etmeyenleri silme uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Instagram takip etmeyenleri silmek için tasarlanmış olan uygulamalarda tek yapmanız gereken şey instagram hesabınıza girmek ve karşınıza çıkan takip etmeyenler listesinden bu kişileri silmektir. Takip ettiğiniz kişi sayısının düşük olması, sizi takip eden kişilerin sayısının yüksek olması kadar önemlidir. Bu yüzden zaman zaman bu uygulamaları kullanarak takip etmeyenleri temizlemeniz sosyal medyadaki imajınıza olumlu katkıda bulunacaktır.

2019-10-15 02:29:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram mavi tik

instagram mavi tik

Instagram'da Mavi Tik Almak “Mavi tik” yani bir diğer ifade ile "doğrulanmış rozet" popüler bir kişinin, tanınmış bir şahsın, küresel bir markanın ya da ürünün; gerçek hesabı olduğunu

Instagram Beğeni Hilesi 2019

Instagram Beğeni Hilesi 2019

Instagram Beğeni Hilesi 2019                 Instagram üzerinde insanların paylaştıkları şeylerin fazlaca yorum ve beğeni

Instagram Beğeni Hilesi 2019 Şifresiz

Instagram Beğeni Hilesi 2019 Şifresiz

Instagramda Şifresiz Beğeni Hilesi                 Dünyanın en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarının