instagram story hilesi

instagram story hilesi

instagram Story Hilesi

instagram, bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. İnsanların kayıt olabildiği, arkadaş ekleyebildiği, fotoğraf ve video paylaşım ağıdır. instagram 2010 yılında, Kevin Systrom ve  Mike Krieger tarafından geliştirilmiştir. 2012 yılında Mark Zuckerberg’in yoğun çabaları sonucu Facebook tarafından satın alınmıştır. İlk başta uygulama amacı sadece fotoğraf paylaşmak olan instagram, şu anda 500 milyonun üzerinde üyesiyle oldukça popüler bir hale gelmiştir. Artık sadece fotoğraf paylaşılmıyor aynı zamanda mesaj alıp göndermekte mümkün. Mesaj trafiğinin Whatsapp’a yaklaştığı söylenmektedir.

instagram ’ın anlamı, İngilizcedeki “Instant” ve ” Telegram” kelimelerinin birleşimiyle oluşmuştur. Eskiden kameralar, instant yani anlık çekim olarak pazarlanırdı ve insanlar fotoğrafları birbirlerine telegram yani Türkçedeki telgraf olarak gönderilmiştir.

Gelelim instagram ’da nasıl popüler olabileceğinize. instagram çok gelişmiş bir ağ ve milyonlarca kullanıcısı var. Diyelim ki bir mağaza sahibisiniz ve ürünlerinizin birçok kişiye ulaşması gerekiyor. Bunun için öncelikle paylaşımlarınızın beğenilmesi ve en önemlisi görülmesi gerekiyor. Paylaşımlarınızı instagram hikâye bölümünden sürdürebilir, takipçi kazanabilirsiniz. Eğer bir paylaşım yaptığınızda ve görüntülenme, beğeni sayınızda artış yoksa bunun için instagram story hilesi ne başvurabilirsiniz. Bu sayede story’lerinizin izlenme oranını arttırabilirsiniz. Böylece story’niz daha fazla kullanıcıya ulaşacak ve popülerlik anlamında büyük bir kazanç elde etmiş olacaksınız.

Örnek olarak instagram hesabınızda herhangi bir fotoğraf ya da video paylaştınız. Ya da bir mağaza sahibisiniz. Mağazanızdaki ürünlerden instagram sayfanızda paylaştınız. instagram story hilesi sayesinde ürünlerinizin en çok beğenilenler ve izlenenler arasına girmesini ve alıcılar tarafından satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Birçok kurum, kuruluş ve ünlü ismin en büyük ispatı şüphesiz ki instagram hikâye görüntüleme sayısıdır. Bu sayı ne kadar çok olursa o denli etkileşim sağlanır, satışlarınızı arttırma yönünde ve yapmakta olduğunuz mesleğinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Bu hileyi satın almak için bizimle iletişime geçmeniz ya da ana sayfamızda yayınlanan paketlerimizi incelemenizi öneririz. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen instagram story hilesi tanınırlığınızı arttırmada oldukça yararlı olacağını belirtmek isteriz. Kazandığınız görüntülenme sayısı ile istediğiniz popülerliğe ulaşacak ve bilinirliğinizi arttıracaksınız.

2019-06-15 21:16:20

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takip Etmeyenleri Silme

Instagram Takip Etmeyenleri Silme

Instagram Takip Etmeyenleri Silme İnternet dünyasının derinliğinde kaybolmak ve boş zamanlarını eğlenceli şekilde geçirmek için en büyük uğraş şüphesiz facebook veya instagram uygulamalarıdır.

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al Son yılların popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok rağbet gören uygulama olarak kabul ediliyor. Geniş kitleler

instagram takipçi satın al

instagram takipçi satın al

Hayatımızın her noktasına, tüm kutlamalarımıza ve davetlerimize, duyurularımıza dahil olan İnstagram yerine iyice sağlamlaştırmıştır. Bizlere ise takipçi sayısını artırma endişesi