Instagram İzlenme Satın Al

Instagram İzlenme Satın Al

Instagram İzlenme Satın Al

   Mobil dünyanın artan teknolojik gelişimleri dijital reklamların son yıllarda fizikî reklam materyallerine kıyasla daha çok rağbet görmesinin önünü açtı. YouTube gibi video tabanlı platformların küresel ölçekte milyar dolarlık bir sektör hâline gelmesiyle birlikte Instagram gibi sosyal medya otoriteleri algoritmalarında bazı değişikliklere gitti. Yola çıkış mantığında görsel tabanlı bir uygulama olan Instagram, süreç içerisinde çeşitli video kesitleri ile farklı bir saha hâline gelirken, uygulama içindeki çeşitli özelliklerle de geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Ülkemizde de benzer bir popülerlikle rağbet gören Instagram, video özelliğiyle Türkiye’deki reklamcılık sektörüne damga vurmayı başardı. Bu sayede Instagram izlenme satın alma hizmetiyle birlikte platformun reklamcılığa etkisi daha geniş kitlelere ulaştı.

   Özellikle 2017 sonrası yaptığı algoritma değişiklikleri ve 2018 yılında duyurduğu IG TV özelliği ile dijital reklamcılığı farklı bir boyuta taşıyan Instagram, bu süreçten sonra sosyal medya platformlarında başvurulan reklam ihtiyaçlarının birçoğunu bünyesine almış oldu. Görsel tabanlı algoritması ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yola çıktığı ilk günden bu yana sağlıklı bir şekilde karşılık veren Instagram, yaklaşık 10 senelik dijital serüveninde sektörün öncü ismi hâline geldi. Bu süreçte fotoğraf tabanlı paylaşım algoritmasını neredeyse video kolajlarına bırakan Instagram, etkileşim konusunda izlenme rakamlarını da reklamcılık sektöründe bir kriter hâline getirdi. Instagram doğal izlenme, her ne kadar reklamcılığın dijital bir kriteri ve değeri olsa da, satın alınan izlenmelerle dijital saha da büyümek artık çok daha kolay bir zemine oturdu.

   Instagram izlenme satın alma işlemi, bireysel kullanıcılardan ziyade kurumsal firmaların etkileşimleri artırmak ve varmak istedikleri hedefe daha süratli ve pratik bir şekilde varmalarını sağlamak için sunulan bir tür dijital hizmet. Ülkemizde de çeşitli sistemler ile uygulanan hizmet, bireysel olduğu kadar kurumsal sayfaların taleplerine kolaylıkla karşılık verebiliyor. Siz de bireysel ya da kurumsal sayfalarınızda paylaştığınız videoların daha geniş kitlelere ulaşmasını ve hizmetlerinizi milyonlara duyurmak istiyorsanız, Instagram izlenme satın alarak etkileşimlerinizi artırabilirsiniz. Bu sayede hem videolarınız binlerce kişi tarafından izlenir, hem de Instagram’da görünürlüğünüz artar.

2019-10-07 23:48:33

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Organik Takipçi Satın Alma

Instagram Organik Takipçi Satın Alma

Instagram Organik Takipçi Satın Alma    Sosyal medyanın amiral gemilerinden Instagram, popüler bir sosyal medya platformu olmasının yanı sıra küresel ölçekte yüksek potansiyele sahip

Instagram Takip Etmeyenleri Silme Programı

Instagram Takip Etmeyenleri Silme Programı

Instagram Takip Etmeyenleri Silme Programı Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram; insanların boş vakitlerini keyifli bir şekilde geçirebilecekleri bir platform olma

Instagramda Kolay Yoldan 10,000 Takipçiye Ulaşma Yöntemleri

Instagramda Kolay Yoldan 10,000 Takipçiye Ulaşma Yöntemleri

Instagramda Kolay Yoldan 10,000 Takipçiye Ulaşma Yöntemleri                 Dünyanın en büyük sosyal medya araçlarından