Instagram İzlenme Satın Al

Instagram İzlenme Satın Al

Instagram İzlenme Satın Al

   Mobil dünyanın artan teknolojik gelişimleri dijital reklamların son yıllarda fizikî reklam materyallerine kıyasla daha çok rağbet görmesinin önünü açtı. YouTube gibi video tabanlı platformların küresel ölçekte milyar dolarlık bir sektör hâline gelmesiyle birlikte Instagram gibi sosyal medya otoriteleri algoritmalarında bazı değişikliklere gitti. Yola çıkış mantığında görsel tabanlı bir uygulama olan Instagram, süreç içerisinde çeşitli video kesitleri ile farklı bir saha hâline gelirken, uygulama içindeki çeşitli özelliklerle de geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Ülkemizde de benzer bir popülerlikle rağbet gören Instagram, video özelliğiyle Türkiye’deki reklamcılık sektörüne damga vurmayı başardı. Bu sayede Instagram izlenme satın alma hizmetiyle birlikte platformun reklamcılığa etkisi daha geniş kitlelere ulaştı.

   Özellikle 2017 sonrası yaptığı algoritma değişiklikleri ve 2018 yılında duyurduğu IG TV özelliği ile dijital reklamcılığı farklı bir boyuta taşıyan Instagram, bu süreçten sonra sosyal medya platformlarında başvurulan reklam ihtiyaçlarının birçoğunu bünyesine almış oldu. Görsel tabanlı algoritması ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yola çıktığı ilk günden bu yana sağlıklı bir şekilde karşılık veren Instagram, yaklaşık 10 senelik dijital serüveninde sektörün öncü ismi hâline geldi. Bu süreçte fotoğraf tabanlı paylaşım algoritmasını neredeyse video kolajlarına bırakan Instagram, etkileşim konusunda izlenme rakamlarını da reklamcılık sektöründe bir kriter hâline getirdi. Instagram doğal izlenme, her ne kadar reklamcılığın dijital bir kriteri ve değeri olsa da, satın alınan izlenmelerle dijital saha da büyümek artık çok daha kolay bir zemine oturdu.

   Instagram izlenme satın alma işlemi, bireysel kullanıcılardan ziyade kurumsal firmaların etkileşimleri artırmak ve varmak istedikleri hedefe daha süratli ve pratik bir şekilde varmalarını sağlamak için sunulan bir tür dijital hizmet. Ülkemizde de çeşitli sistemler ile uygulanan hizmet, bireysel olduğu kadar kurumsal sayfaların taleplerine kolaylıkla karşılık verebiliyor. Siz de bireysel ya da kurumsal sayfalarınızda paylaştığınız videoların daha geniş kitlelere ulaşmasını ve hizmetlerinizi milyonlara duyurmak istiyorsanız, Instagram izlenme satın alarak etkileşimlerinizi artırabilirsiniz. Bu sayede hem videolarınız binlerce kişi tarafından izlenir, hem de Instagram’da görünürlüğünüz artar.

2019-10-07 23:48:33

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram keşfette çıkma

instagram keşfette çıkma

Instagram'da Keşfet Bölümü Instagram keşfet, dikkatinizi çeken ve gündemde olan paylaşımların gösterildiği bir bölümdür.Yani aslında, anlık olarak beğenisi, paylaşımı çok

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

İnsanların son dönemde sosyal medya kullanımı hiçbir dönem olmadığı kadar artış göstermeye başladı. Durum bu şekilde olunca da insanlara çeşitli miktarda değişik sosyal medya platformları

Instagram Beğeni Hilesi 2019 Şifresiz

Instagram Beğeni Hilesi 2019 Şifresiz

Instagramda Şifresiz Beğeni Hilesi                 Dünyanın en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarının