Instagram Hesap Dondurma 2019

Instagram Hesap Dondurma 2019

Instagram Hesap Dondurma 2019

    2010 yılında yayınlanan ve kısa süre sonra Facebook tarafından satın alınan dünyaca ünlü fotoğraf uygulaması Instagram, gerçekleşen 1 milyar dolarlık satın alımın ardından geçen sürede milyar kullanıcıyı devirmeyi başardı. Sosyal medya uygulamaları arasında sunduğu özellikler ve basit arayüzü ile 1 milyarı aşkın kullanıcıya sahip olan platform, son dönemde yaptığı kullanıcı odaklı güncelleştirmeler ile hâlâ zirvedeki yerini korumayı sürdürüyor. Özellikle zengin filtre seçenekleri ile fotoğraf meraklısı kullanıcıları arasında popülerliğini sürdüren Instagram, Facebook tarafından satın alındıktan sonra çıkış nedenine sadık kalarak fotoğraf paylaşım algoritmasına devam etti.

   Çıktığı tarihten bu yana ülkemizde de milyonlarca kullanıcı arasında rağbet gören uygulama, Facebook tarafından satın alındıktan sonra çok daha geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Bu süreçten sonra yaptığı güncelleştirmelerde kullanıcı odaklı bir anlayış benimseyen platform, hızla gelişen mobil dünyaya ayak uyduracak, hatta yön verecek yeni özellikler ile kullanım hacmini artırıyor. Geliştirdiği özellikler ve getirdiği güncellemeler ile birçok uygulamayı da etkisi altına alan firma, özelikle son dönemde kamera için geliştirdiği filtre ve çıkartmalar ile beğeni toplamaya devam ediyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra genel hâkimiyet konusunda da oldukça pratik bir arayüz ile devam eden Instagram, çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak platformdan ayrılmak isteyen kullanıcılara bu imkânı da tanıyor.

   Instagram hesap dondurma 2019 yılı itibariyle yapılan güncellemeler sayesinde oldukça pratik bir hâle geldi. Masaüstü desteği için geliştirilen güncellemeler ile bilgisayar ortamından hesabınızı silebilir, dilediğiniz süre kadar dondurabilirsiniz. Kullanıcıların birçok talebine pratik arayüzü ile karşılık veren Instagram, uygulamadan ayrılmak isteyen ya da bir süreliğine hesabını dondurmak isteyen kullanıcılarına da oldukça kolay bir işlem sırası sunuyor. Peki, Instagram hesap dondurma 2019 yılında nasıl işliyor? İşte maddeler hâlinde yapmanız gerekenler:

2019-10-02 03:10:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takibi Bırakanları Toplu Silme

Instagram Takibi Bırakanları Toplu Silme

Instagram Takibi Bırakanları Toplu Silme                 2012 yılında dünyanın sosyal medya devi facebook tarafından satın

Instagram takipçi sayısı arttırma

Instagram takipçi sayısı arttırma

Instagram'da takipçi artırma yani Instagram'daki hesabımızı takip edenlerin sayısını artırma isteği son dönemlerde oldukça fazla önemsenen bir konu haline getirildi ve geldi. Sosyal medya

Instagram Hashtag Kullanım Sınırı Ne Kadar ?

Instagram Hashtag Kullanım Sınırı Ne Kadar ?

Instagram Hashtag Kullanım Sınırı Ne Kadar ?                 7’den 70’e her kesime hitap eden en popüler sosyal medya