Instagram Çekiliş

Instagram Çekiliş

Instagram Çekiliş

   Sosyal medya otoritesi Instagram’da son yıllarda etkileşim artırmak ve doğal şekilde takipçi kazanmak için uygulanan popüler çekiliş metodu, çeşitli uygulamalar ve eklentiler sayesinde artık geniş kitleler tarafından uygulanabiliyor. Genellikle yüksek beğeni ve takipçi sayısına sahip sayfa sahipleri tarafından tercih edilen Instagram çekiliş aktivitesi, çeşitli hediyelerin dağıtılması yoluyla sayfadaki etkileşimi artırmak için uygulanan bir tür reklam stratejisi. Ülkemizde de son yıllarda sıklıkla uygulanan bu strateji ile bütünleşen bir meta ise iPhone. Instagram iPhone çekilişleri, mizah, sanat, gündem ve kişisel blog ya da fenomen sayfaların belli aralıklarla yaptıkları popüler bir aktivite.

   Instagram çekiliş etkinliği, genelde mevcut sayfa takipçileri üzerinden yeni takipçilere doğal bir şekilde ulaşmak için uygulanan bir tür reklam stratejisi. Çekiliş aracılığıyla sayfa takipçilerinden paylaşımı beğenmeleri, yorum kısmına en az 3 arkadaşını etiketlemeleri ve gönderiyi paylaşmaları talep ediliyor. Verilen çekiliş tarihine kadar gelen başvurular listelenerek Instagram çekiliş motoruna aktarılıyor ve buradan çekiliş başlatılıyor. Bu sırada kayıt altına alınan çekiliş aşaması daha sonra sayfa sahibi isterse sayfada paylaşılıyor. Bu metodun mantığı, rağbet görecek bir ürün aracılığıyla geniş kitlelere doğal bir yolla ulaşmakla ilgili. Genellikle popüler olan ve son çıkan iPhone modeli ile yapılan Instagram çekilişleri, fenomen ve mizah sayfalarının sıkça başvurduğu bir etkileşim yolu.

   Türkiye’de de son yıllarda uygulanan doğal reklam stratejileri arasında yer alan Instagram çekiliş etkinliği, özellikle ev hanımları arasında sıkça rağbet gören bir yöntem. Genellikle çeyiz ya da ev eşyalarıyla ilgili yapılan çekilişler, hanımların yoğun ilgi göstermesini sağlıyor. Tabii bu metot çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren önemli firmaların da yeni bir reklam kanalıyla müşterilere ulaşmasını sağlıyor. Genellikle fenomen sayfalarda yapılan çekilişler aracılığıyla kendi marka ve ürünlerini hediye olarak veren ünlü markalar, hem düşük maliyet hem de yüksek etkileşim ile milyonlarca kullanıcıya doğal bir şekilde ulaşmayı başarıyor. Son dönemde örneklerini sıkça gördüğümüz bu tarz reklamlar, doğal olmaları ve kullanıcı tercihlerine göre şekillenmeleri nedeniyle Instagram botları tarafından da milyonlara ulaştırılması daha sağlıklı ve hızlı oluyor.

2019-10-07 23:46:12

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram beğeni hilesi

instagram beğeni hilesi

instagram Beğeni Hilesi Dünyanın adeta gözdesi olan instagram bilindiği üzere bir sosyal medya sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın her ülkesinde milyonlarca kullanıcısı olan

Instagram Takip Etmeyenleri Silme

Instagram Takip Etmeyenleri Silme

Instagram Takip Etmeyenleri Silme İnternet dünyasının derinliğinde kaybolmak ve boş zamanlarını eğlenceli şekilde geçirmek için en büyük uğraş şüphesiz facebook veya instagram uygulamalarıdır.

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al Son yılların popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok rağbet gören uygulama olarak kabul ediliyor. Geniş kitleler