Instagram Beğeni Hilesi Sorunsuz

Instagram Beğeni Hilesi Sorunsuz

Instagram Beğeni Hilesi Sorunsuz

                Instagram üzerinde bugüne kadar en fazla beğeniyi almış paylaşımın bir yumurta fotoğrafı olduğunu duymuşmuydunuz ? Eminim bunu bilmeyenler oldukça şaşırmıştır. Çünkü fenomen ünlülerin paylaşımlarının kırdığı rekoru gölgelemek adına adeta dünya bir olmuş ve tamamen sıradan ve hiçbir özelliği olmayan bir yumurta fotoğrafını beğenmiştir. world_record_egg kullanıcı adıyla oluşturulan hesapta bulunan bu paylaşım tamı tamına 53.7 milyon beğeniye ulaşmış ve her geçen gün artmaktadır. En yakın takipçisi ise Kylie Jenner’in paylaştığı ve 19 milyon beğeniye yaklaşan paylaşımdır.

                Instagram’da bir paylaşımın beğenilmesi bu kadar önemli bir konu iken, bu işin hilesinin olmaması da söz konusu değildir. Eğer siz de instagram paylaşımlarınızın fazlaca beğenilmesini ve bu sayede daha popüler olarak takipçi sayınızı artırmayı hedefliyorsanız instagram beğeni hilesi sorunsuz olarak işinizi görecektir.

                Instagram beğeni hilesini kullanmak için hesabınızın herhangi bir özelliğe sahip olmasına gerek yoktur. İlk defa bir hesap açsanız ve ilk paylaşımınızı yapsanız dahi, bu paylaşımın beğenilmesiyle ilgili yapılacak birşeyler bulunmaktadır. İlk olarak yapmanız gereken şey paylaşımınızın açıklamasına en alakalı 30 hashtagi girmektir. Böylece hashtag takip yöntemiyle paylaşımınız çok geniş kitleler tarafından görülecektir. Bu sayede aynı oranda takipçi sayınız da artış gösterebilir. Instagram beğeni hilesinin bir diğeri ise farklı instagram hesapları açarak kendi kendinizi yan hesaplardan takip etmektir.

                Bilindiği üzere instagram akıllı telefon uygulamalarında sürekli farklı farklı hesaplara giriş ve çıkış işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir paylaşımınızın beğeni sayısının hızlıca artması için birçok yan hesap açabilir ve paylaşımdan kısa süre içinde bu hesaplara giriş çıkış yaparak kendi fotoğrafınızın beğenisini artırabilirsiniz.

                Kendi kendinize yapacağınız bu yöntemler dışında bazı uygulamalar ve web sitelerinden de destek alarak instagram beğeni hilesi sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Ücretsiz olan web sitelerinin verdiği bu hizmetleri deneyebilir ve küçükte olsa faydasını görebilirsiniz. Beğeni hilesi dışında hesabınız için takipçi kazanma hilesi ve paylaşacağınız videoların görüntülenme hilesini de uygulayabilirsiniz. Kısa sürede büyük işler yapmak için hemen siz de instagram beğeni hilesi sorunsuz olarak kullanın ve büyük başarılara imza atın.

2019-09-28 02:48:21

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

İnsanların son dönemde sosyal medya kullanımı hiçbir dönem olmadığı kadar artış göstermeye başladı. Durum bu şekilde olunca da insanlara çeşitli miktarda değişik sosyal medya platformları

instagram beğeni sayıları gizleniyor mu

instagram beğeni sayıları gizleniyor mu

Sosyal medyanın en popüler platformu Instagram’da bir devir son buluyor. Yapılan açıklamaya göre beğeni sayılarının gizlenebileceği ifade edildi. Birçok Instagram kullanıcısı tarafından

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Al    2010 yılında yayın hayatına başlayan ve bir süre sonra Facebook tarafından satın alınmasının ardından astronomik bir hızla küresel ölçekte büyüme