Instagram Beğeni Hilesi Sorunsuz

Instagram Beğeni Hilesi Sorunsuz

Instagram Beğeni Hilesi Sorunsuz

                Instagram üzerinde bugüne kadar en fazla beğeniyi almış paylaşımın bir yumurta fotoğrafı olduğunu duymuşmuydunuz ? Eminim bunu bilmeyenler oldukça şaşırmıştır. Çünkü fenomen ünlülerin paylaşımlarının kırdığı rekoru gölgelemek adına adeta dünya bir olmuş ve tamamen sıradan ve hiçbir özelliği olmayan bir yumurta fotoğrafını beğenmiştir. world_record_egg kullanıcı adıyla oluşturulan hesapta bulunan bu paylaşım tamı tamına 53.7 milyon beğeniye ulaşmış ve her geçen gün artmaktadır. En yakın takipçisi ise Kylie Jenner’in paylaştığı ve 19 milyon beğeniye yaklaşan paylaşımdır.

                Instagram’da bir paylaşımın beğenilmesi bu kadar önemli bir konu iken, bu işin hilesinin olmaması da söz konusu değildir. Eğer siz de instagram paylaşımlarınızın fazlaca beğenilmesini ve bu sayede daha popüler olarak takipçi sayınızı artırmayı hedefliyorsanız instagram beğeni hilesi sorunsuz olarak işinizi görecektir.

                Instagram beğeni hilesini kullanmak için hesabınızın herhangi bir özelliğe sahip olmasına gerek yoktur. İlk defa bir hesap açsanız ve ilk paylaşımınızı yapsanız dahi, bu paylaşımın beğenilmesiyle ilgili yapılacak birşeyler bulunmaktadır. İlk olarak yapmanız gereken şey paylaşımınızın açıklamasına en alakalı 30 hashtagi girmektir. Böylece hashtag takip yöntemiyle paylaşımınız çok geniş kitleler tarafından görülecektir. Bu sayede aynı oranda takipçi sayınız da artış gösterebilir. Instagram beğeni hilesinin bir diğeri ise farklı instagram hesapları açarak kendi kendinizi yan hesaplardan takip etmektir.

                Bilindiği üzere instagram akıllı telefon uygulamalarında sürekli farklı farklı hesaplara giriş ve çıkış işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir paylaşımınızın beğeni sayısının hızlıca artması için birçok yan hesap açabilir ve paylaşımdan kısa süre içinde bu hesaplara giriş çıkış yaparak kendi fotoğrafınızın beğenisini artırabilirsiniz.

                Kendi kendinize yapacağınız bu yöntemler dışında bazı uygulamalar ve web sitelerinden de destek alarak instagram beğeni hilesi sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Ücretsiz olan web sitelerinin verdiği bu hizmetleri deneyebilir ve küçükte olsa faydasını görebilirsiniz. Beğeni hilesi dışında hesabınız için takipçi kazanma hilesi ve paylaşacağınız videoların görüntülenme hilesini de uygulayabilirsiniz. Kısa sürede büyük işler yapmak için hemen siz de instagram beğeni hilesi sorunsuz olarak kullanın ve büyük başarılara imza atın.

2019-09-28 02:48:21

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram beğeni

instagram beğeni

instagram Beğeni İnternet teknolojisini doyasıya yaşadığımız bu günlerde çağın belki de en aktif, en fazla kullanıcıya sahip, dünyadan her insanı bir araya toplayabilecek kapasitede olan

instagram takipçi sitesi

instagram takipçi sitesi

Çok yoğun olarak kullanılan İnstagram, insanların birbirlerini takip etmesi, anılarını paylaşması nedeni ile hayatımızın önemli bir parçası halini almıştır. İnsanlar doğal olarak paylaştığı

Instagram İçerik Zamanlama Özelliğinin Faydaları

Instagram İçerik Zamanlama Özelliğinin Faydaları

Instagram İçerik Zamanlama Özelliğinin Faydaları Yaklaşık 800 milyonun üzerinde bir kullanıcı sayısına sahip olan Instagram’ın üyeleri arasında öğrencilerden, üst yöneticilere kadar