Instagram Beğeni Hilesi 2019 Şifresiz

Instagram Beğeni Hilesi 2019 Şifresiz

Instagramda Şifresiz Beğeni Hilesi

                Dünyanın en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarının başında gelen instagram, fotoğraf ve video paylaşımına dayalı, insanların taglerle etkileşimde bulunduğu bir mecra. Bu mecrada normal hayattaki gibi bazı özelliklere sahip olmak ise sizi daha popüler kılabiliyor. Örnek olarak bir insanın evi, arabası olması ya da giyimi, kuşamının yerinde olması onun için sosyal çevrede olumlu bir özelliktir. Buna benzer şekilde Instagram dediğimiz sanal ortamda da paylaştığımız paylaşımlara gelen beğeniler, yapılan yorumlar ve takipçi sayısı gibi özellikler bizim sanal alemdeki popülaritemizi belirleyen unsurlar. İşte bu yüzden instagramda beğeni sayısını artırmak için insanlar çeşitli çabaların içine girmektedir. Bu yazımızda sizlere paylaştığınız içeriklerin üst sıralara çıkması ve popülerliğinizi artırması için instagram beğeni hilesinden bahsedeceğiz.

                Kimi internet sitelerinde sizin paylaşımlarınıza ücretsiz olarak beğeni göndereceğini vaat eden reklamlara şahit oluyoruz. Bu tür web siteleri genellikle sizden instagram şifrenizi talep etmektedir. Instagram şifrenizi programa girerek login olmanızı isteyen ve sonrasında takipçi kasma, beğeni kasma gibi hizmetler sunulacağı vaadini veren bu tür program ve internet sitelerinden kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir.

                İnstagramda beğeni hilesi kullanmak istiyorsanız tercih etmeniz gereken platformlar, kesinlikle sizden instagram şifrenizi istemeyen platformlar olmalıdır. Bu platformlarda yapmanız gereken şey sistemdeki diğer kullanıcıların paylaşımlarını beğenerek kredi kazanmak ve bu kredileri kendi paylaşımlarınızın beğenilmesi için kullanmak. Böylece aslında karşılıklı olarak takipleşme mantığıyla benzer şekilde karşılıklı paylaşım beğenisi yapmış olacaksınız. Dilerseniz bu tür sitelerde nakit para ile kredi satın alarak hızlı bir şekilde beğeni kasabilirsiniz. Paylaşımlarınızın beğenisinin yüksek olması, o paylaşımların keşfet bölümünde de çıkmasını sağlayacak ve daha çok kişiye ulaştıkça otomatik olarak beğenileriniz daha da artacaktır.

                Instagramda beğeni kazanmanın bir başka yolu da yaptığınız paylaşımlara alakalı hashtagler eklemektir. Açıklamalara yazacağınız bu hashtagler sayesinde o konuyla alakalı birisi arama yaptığında sizin paylaşımınız da sonuçlarda çıkacaktır. Eğer paylaşımınız göze güzel gelen dikkat çekici bir paylaşımsa, oradan da farklı farklı kitlelerin beğenisini alma potansiyeliniz olacaktır.

2019-10-22 03:37:40

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Beğeni Hilesi 2019

Instagram Beğeni Hilesi 2019

Instagram Beğeni Hilesi 2019                 Instagram üzerinde insanların paylaştıkları şeylerin fazlaca yorum ve beğeni

instagram keşfette çıkma

instagram keşfette çıkma

Instagram'da Keşfet Bölümü Instagram keşfet, dikkatinizi çeken ve gündemde olan paylaşımların gösterildiği bir bölümdür.Yani aslında, anlık olarak beğenisi, paylaşımı çok

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi    Sosyal medya platformlarının son yıllarda en çok rağbet gören isimlerinden Instagram, dijital hayatımızda yer alan rakamlara farklı bir anlam katmayı başardı.