Instagram Beğeni Hilesi 2019

Instagram Beğeni Hilesi 2019

Instagram Beğeni Hilesi 2019

                Instagram üzerinde insanların paylaştıkları şeylerin fazlaca yorum ve beğeni alması oldukça önemlidir. Bir kişinin paylaşımı ne kadar fazla beğeni ve yorum alıyorsa, bu paylaşımın keşfet ortamında insanlara daha fazla gösterileceği ve böylece kişinin takipçi sayısının da aynı oranda hızlı bir artış göstereceği anlamına geliyor. Bu sebeple insanlar bazen paylaştıkları şeylerin fazla beğenilmesi için farklı arayışlara girmektedirler.

                Instagram beğeni hilesi yaparak siz de paylaşımlarınızın çok fazla kişi tarafından beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken instagram beğeni hilesi 2019 başlığı altında sizlere vereceğimiz tavsiyelere kulak kabartmak ve uygulamak.

                Öncelikle instagramda yapacağınız paylaşımın gerçekten hem kadın, hem de erkek kullanıcılara hitap edecek şekilde renkli ve cıvıl cıvıl olmasına özen göstermelisiniz. Bunun yanında paylaşımına koyacağınız açıklamanın oldukça önemli olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bazı kullanıcılar kişileri takip etmenin yanında bazı hashtagleri, yani etiketleri de takip etmektedirler. Paylaşım açıklamasına ekleyeceğiniz etiketler sayesinde daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz. Bir paylaşıma en fazla 30 etiket ekleyebileceğinizi de unutmayın. Instagram beğeni hilesi olarak yapacağınız şeylerden bir başkası ise paylaşım yaptıktan hemen sonra takipleştiğiniz kişilerin fotoğraflarını beğenmektir. Böylece sizi takip edenlerin dikkatini üzerinize çekecek ve en son paylaşımınızın daha fazla kişi tarafından kısa sürede görünmesini sağlayacaksınız. Son olarak yapacağınız paylaşımlarda yer alan hashtaglere girerek en popüler paylaşımları bulabilir ve bu paylaşımların altına anlamlı yorumlar yapabilirsiniz. Bu da belirli sayıda insanın sizin profilinize uğramasını ve son gönderinizi beğenmesini sağlayacaktır.

                Tüm bu manuel olarak uygulayacağınız yöntemler dışında, paylaşımlarınızın beğenisini artırmak için sahte hesaplarla beğeniler oluşturan paralı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Birçok web sitesi ve uygulamaya belirli ücretler yatırarak instagram beğenileri satın alabilir ve kısa sürede paylaşımınızın yüzbinlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olmayan bu yöntemle elde edeceğiniz beğenilerin bir kısmının kalıcı olmayacağını da hatırlatmak isteriz. Zamanla sahte hesapların kapatılması ya da farklı durumlar oluştuğunda bir anda paylaşımlarınızın beğenilerinin yükselmek yerine alçalmasına da şahit olabilirsiniz. Bu sebeple başkalarının hilelerini parayla satın almak yerine, kendi instagram beğeni hilelerinizi geliştirmeyi ve uygulamayı sizlere tavsiye ediyoruz.

2019-09-28 02:47:02

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları

Instagram Etiket Kullanımının Faydaları                 Geçtiğimiz günlerde instagram tarafından yapılan bir güncelleme

instagram mavi tik

instagram mavi tik

Instagram'da Mavi Tik Almak “Mavi tik” yani bir diğer ifade ile "doğrulanmış rozet" popüler bir kişinin, tanınmış bir şahsın, küresel bir markanın ya da ürünün; gerçek hesabı olduğunu

Instagram İzlenme Satın Al

Instagram İzlenme Satın Al

Instagram İzlenme Satın Al    Mobil dünyanın artan teknolojik gelişimleri dijital reklamların son yıllarda fizikî reklam materyallerine kıyasla daha çok rağbet görmesinin önünü